A2C

Przy pomocy naszego oprogramowania mogą Państwo w łatwy i automatyczny sposób aktualizować ofertę sklepu internetowego. Aplikacja obsługuje ponad 350 hurtowni, a także najpopularniejsze systemy sklepowe, tj. Magento, PrestaShop, ShopGold, Shoper i inne.

Webserwis służy do wymiany informacji między sklepem osCommerce a programem A2C. W przypadku kiedy chcemy skorzystać z programu A2C należy na FTP Państwa hostingu w katalogu sklepu osCommerce założyć katalog webserwis i tam przegrać dedykowane pliki dla wersji PHP, która jest obsługiwana przez Państwa hosting.

Przykłady:

Kiedy sklep działa na linku http://www.twoja-domena.pl/ strona podawana do licencji czyli defacto strona do webserwisu powinna wyglądać następująco:

http://www.twoja-domena.pl/webserwis/

W przypadku jeżeli sklep działa w podkatalogu czyli na linku http://www.twoja-domena.pl/sklep/ strona podawana do licencji powinna wyglądać:

http://www.twoja-domena.pl/sklep/webserwis/

W przypadku jeżeli mają Państwo nadal wątpliwości odnośnie strony jaką należy podać do licencji programu jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu podanym w stopce strony jak również pod adresem e-mail (formularz kontaktowy).

 

Przykład dla sklepu ClickShop (usługa home.pl):

 

http://stronasklepu.pl/webapi/json/

 

Przykład dla sklepu Shoper 5:

 

http://stronasklepu.pl/webapi/json/


Przykład dla sklepu iStore.pl:


emo.istore.pl


 

Jest to adres strony bez przedrostka http:// do strony na której znajduje się sklep iStore.pl.


Dla sklepu Redcart należy podać klucz API. Jak go zdobyć pokazuje film poniżej, jeżeli go nie masz należy zgłosić chęć korzystania z usług webAPI w Redcarcie.