W dniu 31 paździeniaka 2022 ....


W dniu 31 paździeniaka 2022 firma e-mo.pl nie pracuje. Przepraszamy i zapraszamy do kontaktu w następnym dniu roboczym.
Przerwa

Zmiana obsługi statusów w w2s.

w2s_nowe_statusy.jpg

Od wersji 2022.9.1.5 w programie w2s nastąpi zmiana obsługi statusów w WAPRO. Należy sobie to w programie na nowo ustawić zakładkę Konfiguracja->Ustawienia->do WAPRO->Statysy->Mapowanie o ile oczywiscie korzystaliśmy z takiej funckjonalności. Zmiana dotyczy dodania obsługi nowych typów: do WF-MAG (towar jest) i do WF-MAG (towaru nie ma). Zgodnie z nazewnictwem typów możemy ustawić inny status w WF-MAG po zaimportowaniu zamówienia w zależności od statusu jakie zamówienie ma na sklepie z uwzględniem jego aktualnego stanu w WF-MAG.

 

w2s statusy

Długi weekend przed nami ...


W dniu 17 czerwca 2022 roku firma e-mo.pl nie pracuje. Przepraszamy za niedogodności.
przerwa wolne

Co to jest moduł B2B ?


Moduł B2B służy do automatycznej wymiany informacji pomiedzy dwoma podmiotami. Zakładając, że mamy do dyspozycji dwa podmioty nazwijmy je "hurtownia" i "sklep",  jak wiadomo "hurtownia" ma stany magazynowe a "sklep" dopiero w momencie jeżeli zasilimy towarem, czyli defakto wykonamy w "hurtowni" sprzedaż dokumentem np. faktura sprzedaży a w "sklepie" przyjmiemy towar dokumentem zakupu np. faktura zakupu. Oczywiście jeżeli nie mamy żadnego oprogramowania do zarządzania tymi dokumentami całą pracę musimy wykonać manulanie co przy dużej ilości dokumentów stanowi problem. Zakupująć moduł B2B mamy właśnie do dyspozycji takiego "robota", który będzie analizował dostępność danego towaru po stronie firm "sklep" i "hurtownia" i na podstawie tej informacji automatycznie wystawiał te dokumenty w dwóch firmach. W module mamy do dyspozycji scenariusz kiedy to wystawimy sobie dokumenty Faktura Sprzedaży / Faktura zakupu lub Wydanie magazynowe / Przyjęcie magazynowe  w tym drugim przypadku omijamy problem mnogości faktur, który może podnieś koszty księgowości w firmie, jednak na chwilę obecną faktury należy wystawić manulanie do wielu dokumentów WZ i PZ.

Moduł na chwilę obecną jest kompatybilny z programami Subiekt GT oraz Subiekt NEXO PRO.

Koszt modułu to 800 + VAT rocznie.

 

s2s b2b obsługa hurtownii

Majówka (Wolne)


W dniu 2 maja 2022 roku firma e-mo.pl nie pracuje. Przepraszamy za niedogodności.
przerwa majówska

Wesołych Świąt


Radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa życzy e-mo.pl
wesołych świąt

Bus Service Worker (BSW) czyli automatyzacja w czasie rzeczywistym.


Do swojej oferty dodaliśmy nowy produkt BSW (Bus Service Worker). Produkt pozwala na ściąganie zamówień, faktur oraz paragonów w czasie rzeczywistym z Baselinkera.

Produkt działa usługa Windows, która nasłuchuje czy coś po stronie baselinkera się wydarzyło i jeżeli tak to usługa uruchamia odpowienio program w2s i automatycznie wystawia odpowiedni dokument w WAPRO.

Bus Service Worker wymaga dla poprawnego działania skonfigurowania akcji automatycznych po stronie Baselinkera. Rodzajem tych akcji jest wywołanie URL.

Na chwilę obecną obsługujemy następujące akcje:

Klucz API dostarczany jest przez naszą firmę po zamówieniu usługi. Oferujemy oczywiście 30 dniowy okres na testy.

Film jak to działa: https://youtu.be/RMMDvB7YGg8

w2s bsw bus service worker wapro baselinker automatyzacja faktury paragony

w2s generowanie faktur.


Zauważyliśmy, że w nowych wersjach w2s wolno generuja się faktury z WAPRO. Rozwiazaniem problemu jest podmiana pliku z raportem na ten załączony poniżej oczywiście o ile problem występuje.

Raport: https://www.e-mo.com.pl/Download/File/5403?token=a7b2bae1-8320-4cf7-8ff9-39613977e286

w2s faktury raport

Nie działa nowa wersja Subiekta NEXO z s2s ?


Przy aktualizacji Subiekta NEXO lub programu s2s, należy za pierwszym razem uruchomić program w trybie administratora. Procedura obowiązuje też jeżeli dodajemy w Subiekt NEXO pola dodatkowe.

Po uruchomieniu programu przechodzimy do okna s2s->Subiekt->Połączenie i klikamy w zaznaczony na czerowono przycisk "Sprawdź", wtedy wgrywają nam się bibliteki z NEXO.

Jeżeli biblioteki się wgrały prawidłowo w katalogu instalacji programu powinny pojawić się katalogi jak na załaczonym poniżej ekranie.

s2s nexo subiekt aktualizacja

Jak pracujemy w e-mo.pl ?


Od 23 grudnia 2021 roku do 2 stycznia 2022 roku firma e-mo.pl nie pracuje. Przepraszamy za kłopot i zapraszamy już po Nowym Roku do kontaktu z nami.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku !

Przerwa Święta