E2S to program, który pozwala na import danych z plików MS Excel,CSV lub XML do programu Subiekt GT  firmy Insert. Co ważne program do działania nie potrzebuje SFERY. W programie zaimplementowano wygodny interfejs w którym po załadowaniu pliku użytkownik sam decyduje o tym, która kolumna z pliku trafi do jakiego pola w Subiekt GT. W wersji demonstracyjnej mamy możliwość importu do 10 rekordów w celu sprawdzeia funkcjonalności programu.

Produkty

W ramach podstawowej funckjonalności program aktualizuje lub dodaje nowe kartoteki produktów o wartości z zaimportowanego pliku na podstawie symbolu produktu lub innej wybranej opcji w programie. Dodatkowo program ma możliwość zaimportowania zdjęć zarówno z dysku lokalnego jak i strony internetowej.

Kontrahenci

W ramach podstawowej funckjonalności możemy dodawać i aktualizować kartoteki kontrahentów.

Dokumenty

Mamy też możliwość dodawania nowych dokumentów do programu Subiekt GT. W przypadku dodawania nowych dokumentów import musi odbywać się z plików .XLS lub .CSV, pliki XML ze względu na swą rozbudowaną i drzewiastą strukturę nie nadają sie do tego typu operacji dostępnej z poziomu interfejsu użytkownika. Przy dodawaniu dokumentów należy pamiętać, aby nasza data systemowa w Windowsie miała ustawiony czas krótki na format rrrr-MM-dd (2018-12-19).  W przypadku importu dokumentów magazynowych zalecamy korzystanie z opcji odroczonego skutku magazynowego tak, aby do sam Subiekt był odpowiedzialny za dodawania i odejmowanie stanów magazynowych. Do programu zaimplementowano również standardy import dokumentów z firm ABC Data, Azymut oraz HurtGlamur. Jeżeli jesteś zainteresowany dodaniem wlasnego foramtu do programu zachęcamy do kontaktu.