s2s

Jest to aplikacja desktopowa, która integruje system magazynowo-księgowy Subiekt GT oraz Subiekt NEXO PRO firmy Insert z Twoim sklepem internetowym lub kontem na Allegro lub z jednym i drugim.

Invalid object name dbo.parametry


Powód: Błąd spowodowany tym, że aplikacja nie skontaktowała się z serwerem e-mo.pl i nie zaktualizowała sobie własnej bazy danych.Rozwiązanie: Zaznaczenie opcji wymuś aktualizację oprogramowania w zakładce Sklep->Ustawienia->Inne zapisanie ustawień oraz wyłączenie i włącznie aplikacji.

 


Program nie może połączyć się z własną bazą programu.
 

Powód Program nie mógł utworzyć własnej bazy programu na serwerze SQL, użytkownik nie miał odpowiednich uprawnień lub serwer SQL jest w starszej wersji SQL 2000.Rozwiązanie:Jeżeli mamy na pewno serwer MS SQL 2005 to rozwiązaniem jest uruchomienie aplikacji s2s jako administrator (prawy przycisk myszy na programie i wybranie opcji uruchom jako administrator). W przypadku posiadania wersji serwer SQL 2000 pozostaje zainstalowanie wersji SQL 2005 oraz przeniesienie danych.


Dlaczego nie można zainstalować webserwisu?


Powód: Nie wpisaliśmy w pole Port wartości, domyślna wartość to dla połączenia FTP 22, a dla połączenie SFTP wartość 23.Powód: Strona webserwisu jest błędna, ponieważ podczas rejestracji popełniliśmy błąd.

 

Rozwiązanie: Należy zgłosić ten fakt do firmy e-mo.pl a My poprawimy dane licencyjne, ponowne pobranie licencji w samym programie rozwiąże problem .