Wycofanie wsparcia dla systemów Windows 7.


W związku z wycofaniem wsparcia w dniu 14 stycznia 2020 roku dla systemów Windows 7 przez firmę Microsoft firma e-mo.pl również nie świadczy wsparcia dla tych systemów, zalecamy aktualizację oprogramowania do Windows 10.

Jednym ze sposobów rozwiązania problemu, jest komunikacja z webserwisem po protokole http a nie https, który to wywyłoju błędy, w tym celu należy zmienić stronę webserwisu z np. https://www.e-mo.com.pl/webserwis/ na http://www.e-mo.com.pl/webserwis/. Rozwiązanie nie jest bezpieczene ponieważ kounikacja po protokole http odbywa się jawnie natomiast po https komunikacja jest szyfrowana.

windows 7 wycofanie wsparcia Microsoft tsl/ssl 1.2

Jak działa opcja "ukryj produkty niedostępne" oraz "ukryj produkty niezaktualizowane" i czym sie róźnią ?

Zobacz film

Film pokazuje się różnicę pomiędzy opcjami "ukryj produkty niedostępne" a "ukryj produkty niezaktualizowane".
s2s a2c w2s ukryj produkty niedostępne ukryj produkty niezaktualizowane

Metody aktualizacji produktów w programach od e-mo.pl

Zobacz film

Film pokazuje różnicę pomiędzy metodami aktualizacji produktów w sklepach internetowych dostępnymi w programach firmy e-mo.pl.
integracja s2s a2c w2s subiekt wf-mag e-commerce dokładna szybka przyrostowa

Domyśle działanie API AtomStore a pobieranie zamówień z wybranym statusem ?

s2s_statusy.jpg

W przypadku sklepu Atomstore, API sklepu domyślnie pobiera zamówienia ze statusem jeżeli zamówienia miało ten status nadany kiedykolwiek, także jeżeli chcemy pobierać zamówienia, które w chwli pobierania zamówień mają zadeklarowany status w sklepie należy zgłosić ten fakt do pomocy technicznej Atomstore a oni na nowo skonfigurują API. Po zmianie konfiguracji API Atomstore będzie działało zgodnie ze scenariuszem programów s2s i w2s.
atomstore statusy s2s w2s zamówienia statusy

Jak skonfigurować połączenie z Prestashop API ?

Zobacz film

Film pokazuje jak skonfigurować połączenie z webapi Prestashop.
a2c a2c.online s2s w2s api prestashop

Do czego służą produkty wirtualne ?

produkty_wirtualne.jpg

Funkcjonalność produktów wirtualnych jest zaimplementowana w programach s2s i w2s, służy ona m.in. do sprzedawania  w sklepach internetowych i Allegro produktów, których nie mamy na swoim magazynie. W samym programie wystarczy uruchomić formatkę Produktów Wirtualnych dodać na podstawie produktu z programu produkt wirtualny a następnie przypisać mu stan. Po tej operacji w sklepie i/lub Allegro pojawi się nowy produkt ze stanem wskazanym przez użytkownika. Jeżeli taki produkt wirtulany zostanie zamówiony to aplikacja w locie podczas dodawania zamówienń zamieni go na produkt z programu. 
produkty wirtualne stan allegro sklep s2s w2s

Obsługa wielu sklepów internetowych w jednym programie.

dodaj_nowe_ustawienie.png

Czy wiesz, że w programach firmy e-mo.pl można obsługiwać wiele sklepów internetowych a każdy z tych sklepów może być inny ? Wystarczy dodać nowe ustawienie i je skonfigurować dla nowego sklepu internetowego. Należy pamiętać, że programy są licencjonowane na sklep internetowy, także do każdego sklepu będzie potrzeba nowa licencja.
s2s a2c w2s obsługa wielu sklepów